apr 29, 2016 Rady pri nakupovaní 0 komentárov

4 dôvody, prečo kúpiť rozkladaciu sedačku

Aby rozhodovanie o tom, či si kúpite koženú alebo látkovú sedačku, nebolo príliš jednoduché, musíte ešte riešiť dilemu, či kúpiť rozkladaciu alebo pevnú pohovku. Ak už poznáte výsledky tvrdého súboja koža vs. textil, ale stále neviete, či kúpiť rozkladaciu alebo nie, tu sú 4 dôvody, ktoré vám túto dilemu pomôžu vyriešiť. A ak nepomôžu, potom si radšej hoďte mincou.

Pohovka Lugano

Pohovka Lugano

1. Nemáte hosťovskú izbu?

Hosťovská izba je super vec – rodinné návštevy, žúrky, starí priatelia – tí si vždy nájdu čas, aby vás navštívili. No nie každý dom či byt má dostatok miesta na to, aby ste v ňom mohli mať hosťovskú izbu. V takomto prípade je rozkladacia sedacia súprava ideálna – za pár minút máte pre svoju vzácnu návštevu pripravený nocľah a nemusíte vyťahovať karimatku či nafukovačku.

2. Ste filmový fanúšik

Zbožňujete filmy, seriály a kino? Potom ste isto videli jedinečnú premietaciu sálu, v ktorej ste počas filmu mohli ležať s partnerom vo vlastnej posteli. Lenže na Slovensku takýchto kín veľa nenájdete. Ak si chcete dopriať takýto luxusný zážitok z filmu, je rozkladacia sedačka pre vás ideálna. A bonus navyše – nikto vás nebude otravovať chrúmaním popkornu.

3. Viac úložného priestoru

Nikdy ste sa nepreslávili svojou schopnosťou skvelo organizovať svoje veci, a tak každý úložný priestor je vítaný. Miesto toho, aby ste kupovali ďalšiu skriňu, ktorá vám zbytočne ukrojí z priestoru, môžete rozkladacie sedacie súpravy používať aj ako úložný priestor.

4. Ochorel partner

Choroba nie je nič príjemné, a keď sa to stane vášmu partnerovi, zdieľať lôžko nie je práve najlepšie riešenie. V takomto prípade by mal spať každý oddelene. Láska -neláska. A vtedy si môžete rozložiť pohovku a znížite riziko nákazy. A samozrejme, má to nesporné výhody aj vtedy, keď sa pohádate a v rámci romantického divadla odmietate na tých pár hodín zdieľa jednu posteľ so svojím partnerom.