júl 22, 2016 Rady pri nakupovaní 0 komentárov

6 znakov, že potrebujete novú sedačku

Kým sa k niečomu odhodláte, niekedy vám to trvá dlho. Nechce sa vám, nemáte čas, nemáte chuť alebo si radšej nájdete iný program. Niektorí to odkladajú dovtedy, kým sa už nedá inak a musia to urobiť – omietka im začne padať pod nohy, tak vystierkujú, sprchový kút im začína tiecť tak, že sa zdá akoby mali doma malý rybník, a tak ho vymenia. Ale podľa čoho spoznáte, že je načase vymeniť vašu sedačku? Tu je 6 znakov, ktoré vám to poriadne nahlas pošepnú.

sedacky u zakaznikov

1. Váš gauč vŕzga

Únava materiálu sa skôr či neskôr dostaví. Ale ako to najradšej robí, vyberie si to v tej najmenej vhodnej chvíli – pozeráte napínavý film, finálna scéna, hryziete si nechty a zrazu vám gauč zavŕzga. A je po napätí. Ak vám sedačka vŕzga, je to jasný znak, že sa únava materiálu dostavila a je načase pouvažovať o novej.

2. Pohovka sa zmenila na chameleóna

Toto sa deje hlavne pri textilných pohovkách. Keď na okraji pohovky je ešte pôvodná farba, ale postupom do stredu sa farebné spektrum mení na odtiene, o ktorých ste netušili, že existujú. Ak máte aj vy svojho pohovkového chameleóna, ktorý vznikol dlhoročným používaním, je načase kúpa novej.

3. Prerábate obývačku

Ak prerábate obývačku a idete meniť štýl, môže sa stať že vaša sedacia súprava sa tam jednoducho nebude hodiť. Neviete, ako bude vyzerať výsledok? Nebojte sa vyhľadať radu interiérového dizajnéra alebo pokojne napíšte nám, radi vám pomôžeme.

4. Zvieratá sedačke dali zabrať

Mačky zbožňujú textilné sedačky, lebo si na nich môžu skvelo nabrúsiť svoje pazúriky. Ak vám z vášho gauča trčia nitky a vypadáva molitán a vaše mačky majú pazúre ostré ako žiletky, je najvyšší čas na kúpu novej sedačky a zároveň aj „brúsky na mačacie drápky“.

5. Prepadáte sa do neho

Ak si sadnete na gauč a po pár minútach máte pocit, že sedíte v tekutom piesku a postupne sa strácate medzi jeho matracami, pohovka neslúži tak, ako by mala. Ak chcete zvýšiť váš komfort, musíte vymeniť minimálne matrace.

6. Jednoducho sa vám už nepáči

Vkus ľudí sa mení, niečo sa im môže aj okukať a už z toho nemajú taký dobrý pocit, ako keď si danú vec kupovali. Stalo sa vám to s vašou sedacou súpravou? Nečakajte, kým ju znenávidíte, rozíďte sa v dobrom, je to lepšie, ako keby ste ju v amoku mali vyhodiť z okna.

Našli ste sa v niektorých bodoch? Pozrite si našu ponuku a nájdite si vysnívanú sedačku TU.