júl 10, 2017 Naše realizácie 0 komentárov

Iný typ sedenia vo Vašom interiéri

Dekorovanie interiéru a celkové zladenie nábytku je niekedy náročné, komplikované a nákladné. Základom však ostáva, že doň svojím zásahom vnášate svoj osobitý štýl. Aby Váš domov nevyzeral nudne a naopak zaujal nejeden pohľad plánovanej návštevy, mali by ste si dať na týchto veciach záležať.

Merida v kuchyni

Základom každého interiéru je odpočinková zóna, kde sa človek môže posadiť a v pokoji riešiť všetky potrebné veci, alebo len tak oddychovať. Na tento účel najlepšie poslúži sedacia súprava, či pohovka. Takúto odpočinkovú zónu môže mať aj kuchyňa.

V nádhernom svetlom šate a s jemne hranatými tvarmi zapadne pohovka Merida do súčasných moderných trendov asi najviac. Jej farba a tvar Vás na prvý pohľad doslova očaria a bez najmenších pochýb navodia pocit jedinečnosti. Nenechajte sa pomýliť svetlou farbou, ktorá sa môže zdať na údržbu náročnejšia. Poťahy tohto typu sú dnes vo väčšine prípadov veľmi dobre a ľahko čistiteľné. U nás si môžete toto farebné prevedenie jednoducho zmeniť. Prispôsobovať sa podmienkam a požiadavkám zákazníkov je predsa najlepšou referenciou pre každú výrobu.

 

Iný typ sedenia vo Vašom interiéri

Pohodlie hojdacej siete

Iným typom sedenia, ktoré zastúpi rovnaké funkcie sedačky, je hojdacia sieť. Nie je to len záležitosť vonkajších záhrad a exteriérov v okolí nášho domu. Hojdacia sieť môže byť originálnym doplnkom k pohodlnej sedacej súprave vo Vašej obývacej izbe. V rovnakom farebnom tóne a v požadovanej veľkosti.

Nezabudnite, že pri jej upevňovaní musíte dbať na hmotnosť svojich členov rodiny. V nadväznosti na to, by ste nemali zabudnúť ani na typ ukotvenia, ktorý závisí od materiálov stien a stropu v danej izbe. Hojdacie siete sú skvelé pre rohové oblasti, ako aj pre výraznejší akcent v strede miestnosti. S ostatnými doplnkami a sedacou súpravou budú pôsobiť originálne, luxusne a veľmi štýlovo.

Dva rozličné spôsoby sedenia, ktoré dokážu pri vhodne použitých materiáloch spolu dobre spolupracovať. Ak máte len jeden z nich, vyskúšajte ten druhý a uvidíte, že v praxi to bude vyzerať ešte lepšie.