jún 12, 2017 Naše realizácie 0 komentárov

Mýty versus fakty o sedačkách v tvare U

Medzi zákazníkmi a nielen medzi nimi často prevláda skreslený názor o sedacích súpravách v tvare U. Myslia si, že v každom prípade musia byť veľké, objemné a vhodné do veľkých miestností. Je to pravda len do určitej miery. Vždy záleží na priestorových možnostiach domu, alebo bytu a tiež aj na názore kupujúceho. Sedacia súprava v tomto dome Vás presvedčí o tom, že „účko“ môže byť aj malé a súčasne veľmi pohodlné. Niektorí hľadajú komfortnú sedačku a nesedí im dizajn. Iní vsadia na „in“ sedenie a je im ľahostajné, kde si oprú chrbát a položia nohy.

Nikdy nechceme zákazníkov postaviť pred podobné dilemy. Ponúkame moderné či klasické inovatívne súpravy. Všetky sú však komfortné a „friendly“ ľudskému organizmu. Komfort sedenia vieme nastaviť na mieru pri každom modely.

Mýty versus fakty o sedačkách v tvare U

Účko v tomto interiéry už na prvý pohľad pôsobí útulne. Má viacej miest na sedenie, ale majiteľ zrejme chcel, aby všetci prítomní tvorili jednoliatu skupinu a boli v blízkosti jeden druhého. Sedačka má znaky klasiky, je charakteristická vysokými operadlami a nie príliš hlbokými sedadlami. Menší ľudia celkom dobre dosiahnu nohami na podlahu. Estetický príťažlivo pôsobí čalúnenie na podrúčkach a vytvára dojem dokonalosti a precíznosti. Majiteľ si vybral šedú farbu, ktorá kontrastuje so sivou farbou nábytkových nôh. Poťahová látka je veľmi kvalitná textília, na ktorú poskytujeme 5 ročnú záruku. Nie je to nejaká „jednorázovka“, lebo je jasné, že sedacia súprava sa nekupuje na dva roky. To predpokladá použitie veľmi kvalitných materiálov vrátane poťahov.

Bytový priestor, do ktorého je zakompovaná táto sedačka je biely a presvetlený. Výnimkou je jemne hnedá podlaha, ktorá však nevytvára prílišný kontrast.

Možno Vás aj toto účko presvedčí o tom, že môže byť menšie pritom pekné a komfortné.