aug 07, 2017 Naše realizácie 0 komentárov

Pohodlná sedačka Denton pre veľkú rodinu

Neexistuje zatiaľ žiadna univerzálna rada, ktorá by sa hodila pre výber správnej sedačky do konkrétneho priestoru. Každý má svoje špeciálne požiadavky a páči sa mu niečo úplne iné. Niekto si vyberá podľa materiálu, iný preferuje veľkosť a ostatným môže stačiť najmä pohodlie, ktoré by mala každá jedna sedacia súprava svojim užívateľom poskytovať.

V posledných časoch sa kladie dôraz aj na ergonómiu, ktorej cieľom by malo byť zdravé sedenie. Je to kvalitné operadlo, prepracovaný systém odpruženia, zaoblené, mäkké predné a bočné hrany.

Pohodlná sedačka Denton pre veľkú rodinu

Spĺňa všetky kritéria výberu

Všetky tieto vlastnosti spĺňa sedacia súprava Denton. Je naozaj priestranná a v každom rodinnom dome si nájde svoje miesto. Vďaka výraznej farbe Vás osloví a nebude potrebné hľadať špeciálne módne kúsky, pretože sama o sebe je skvostom, ktorý oživí celú miestnosť.

Veľkosť je jej výhodou

Sedacia súprava sa vyrába na mieru v jej základnom tvare U. Poskytuje veľký priestor na pohodlné sedenie a v prípade potreby aj spanie. Má dostatok úložného miesta, čo sa v prípade priestoru obývacej izby naozaj zíde. Nie je ani vysoká, pretože elegantne stojí na pevných širokých nábytkových nohách. Ak sa posadíte na sedačku Denton, pocítite luxus a komfort sedenia, ktorý vyrobíme presne pre Vás.

Luxusné prevedenie u Vás doma

Takúto sedačku na mieru si môžete objednať v jej klasickom účkovom vyhotovení, alebo si zvoliť iné usporiadanie a materiálové zloženie. Vedeli ste o tom, že životnosť poťahu, ktorý je na každej jednej sedačke sa udáva v otáčkach? Väčšina výrobcov to tak udáva a znamená to odolnosť spomínaného poťahu proti oteru. Sedačka Denton zvláda túto záťaž naozaj dokonale, látka na nej je s 5 ročnou zárukou. Môžete ju mať v takomto prevedení aj u Vás doma.