júl 17, 2017 Naše realizácie 0 komentárov

Snívate vo veľkom a na milimeter presne? Pohovka Chesterton je správne riešenie

Nové materiály a technológie v súčasnosti umožňujú skonštruovať a vyrobiť nábytok a doplnky, ktoré boli v minulosti nepredstaviteľnou budúcnosťou. Od guľatých zaoblených tvarov až po milimetrové rozmery. Vybrať si tak dnes môže človek z nečakaného dizajnu a zároveň k nemu kombinovať neobvyklé povrchy podľa svojich predstáv.

Snívate vo veľkom a na milimeter presne? Sedačka Chesterton je správne riešenie

Oblé tvary v interiéri sú veľkým hitom poslednej sezóny. Dizajnéri a znalci v oblasti nábytku veľmi dobre vedia, že sa aj v minulosti ľahko presadili a uchvátili svojich užívateľov. Dôvod je samozrejme jednoduchý. Zaoblené línie nás obklopujú od narodenia, vnímame ich ako bezpečné a príjemné.

Kvalita, ktorá má svoju históriu

Presne takto pôsobí aj pohovka Chesterton. Ako súčasť obývacej zostavy vytvára veľmi osviežujúci dojem a nedá sa jednoducho prehliadnuť. Požiadavky na výrobu kvalitných sedačiek sú dnes u viacerých zákazníkov naozaj vysoké. Dôvodom je fakt, že miestnosť, do ktorej sa umiestňuje takýto kus nábytku je plne využívaná nie len členmi rodiny.

Pohovka Chesterton v sivej farbe spĺňa tieto kritéria do najmenšieho detailu. Pripomína luxus časov minulých a zároveň ladí s moderným vybavením domácnosti. Je pevná a zároveň nepôsobí ťažkým dojmom. Sivá farba v kontraste s bielou líniou stien a podlahy tomu celému dodáva atmosféru jedinečnosti. Doplnkom, ktorý celú zostavu oživí, sú drevené nohy v ľubovoľnej výške, ktoré umožňujú vetranie pohovky a lepšiu údržbu pod týmto kusom nábytku.

Vďaka tejto sedačke bude Váš domov naozaj originálny

Pohovka Chesterton z Vášho domova urobí reprezentačné sídlo, ktorému môže len ťažko konkurovať dnešná ponuka obchodných domov. Vďaka operadlám, ktoré sú prešité gombíkmi a efektnému zdobeniu podrúčok je to štýlové sedenie.

Je to moderné sedenie, ktoré si môžete nechať prispôsobiť k svojmu interiéru. Dodá Vám pocit jedinečnosti. Zostava súpravy využíva všetky prednosti moderných materiálov a trendov, zároveň dbá na to, aby sa nestratil pôvod a nádych tejto značky.

Kombinovať sa dá v rámci samotnej obývačky, no možno ju prepojiť aj s kuchyňou. Otvorené priestory sú dnes moderné, pretože v sebe spájajú maximálne využitie priestoru s ohľadom na estetiku a celkový dizajn.