júl 03, 2017 Štýl 0 komentárov

Vkusný a moderný interiér s jednoduchými doplnkami

Každé jedno bývanie je určitou vizitkou majiteľov domu a bytu. Odráža ich vkus, zmysel pre estetiku, detail a schopnosť kombinovať jednotlivé doplnky. Pokiaľ by ste chceli disponovať takýmito vlastnosťami aj Vy, aby ste si mohli vkusne zariadiť svoj interiér, mali by ste sa inšpirovať nasledovnými príkladmi.

Začnite s farebným podkladom stien

V súčasnej dobe sa kladie veľký dôraz na jednoduchú eleganciu s nádychom luxusu. V takomto prípade môže veľmi dobre poslúžiť biela farba stien. Celkom určite nepatrí medzi nudné farby a celkový dojem z nej nie je rušivý, ale naopak jemný a čistý. Práca s takouto farbou je veľmi jednoduchá, pretože umožňuje nespočetné množstvo farebných variácií. Môžete k nej doplniť jeden výrazný odtieň, alebo dnes veľmi trendové tapety s originálnym vzorom.

Zvoľte si jeden veľký doplnok

V našich interiéroch sa nájde naozaj všetko. V niektorých prípadoch by sa dalo povedať, že sme majstrami v zbieraní kadečoho a potom to tak aj vyzerá. Pokiaľ však chcete kráčať s dobou, mali by ste si zvoliť jeden veľký doplnok, ktorý bude dominantou miestnosti a celkový priestor sa tak nezahltí zbytočnosťami.

Príkladom takéhoto výberu môže byť moderná sedacia súprava Bilbao, ktorá vyniká práve svojimi rozmermi. Je dokonale priestranná a vďaka jednoduchému a zároveň kvalitne prepracovanému dizajnu sa hodí do každej veľkej obývacej izby. Vďaka svojej veľkosti pohostí niekoľko člennú rodinu a množstvo priateľov. Výška sedacej súpravy v tvare U sa dá samozrejme prispôsobiť, čo je veľmi vhodné aj pri rodinách s deťmi. Ani poťahovému materiálu nebudete môcť odolať, pretože je príjemný, pevný a kvalitný.

Nezabudnite na detail

Veľmi vkusný interiér si zariadite aj s pomocou väčších kvetín. Investovať môžete do nádherných umeleckých diel, ktoré si jednoducho zavesíte na stenu. Základom je, aby okolo takto zvolenej dekorácie ostalo vždy dostatok voľného priestoru, ktorý jej umožní dokonale vyniknúť. Pridajte k tomu správne osvetlenie a môžete sa tešiť z trendového interiéru aj Vy.

 

Vkusný a moderný interiér s jednoduchými doplnkami