máj 15, 2017 Naše realizácie 0 komentárov

Čalúnený nábytok do kancelárie

Časy, kedy boli všetky kancelárie v slovenských podnikoch a závodoch zariadené rovnakým nábytkom sú dávno za nami. Niekoľko veľkých nábytkárskych podnikov vyrábalo uniformné skrinky pre celú republiku. Priestor na atypickú výrobu bol minimálny. Súčasné veľké možnosti v oblasti výroby priniesli mnoho príležitostí pre šikovných a odvážnych ľudí, ktorí svoje kreatívne návrhy uvádzajú do praxe. Ponúkajú tak zákazníkom množstvo krásnych interiérových niekedy doslova umeleckých výrobkov. Ponuka je veľmi rôznorodá a oslovuje všetky kategórie záujemcov.

Čalúnený nábytok do kancelárie

V súčasnej dobe štýl zariaďovania kancelárií vo veľkej miere závisí na predstave a financiách súkromnej firmy, či podniku. Využívajú sa klasické alebo moderné typy nábytku a sedacích súprav. Decentné farby, najmä však čierna dodávajú kancelárskemu priestoru nádych elegancie a originality. Veľakrát záleží na prvom dojme a od neho sa odvíja ďalšie smerovanie prípadnej zákazky. Zariadenie interiéru, jeho farebnosť, komunikácia – verbálna alebo neverbálna sú tými často nedocenenými čiastočkami mozaiky, ktoré vplývajú na ľudské impresie. Miesta, na ktorých sa dobre cítime, určite ešte navštívime. V biznis prostredí to platí dvojnásobne. Z tohto dôvodu zariaďovaniu interiéru firmy by sa mala venovať primeraná pozornosť.

Zlatým nepísaným pravidlom je klasický tmavý nábytok bez zbytočných dekorácií, alebo rôznych avantgardných prvkov. K nemu sa automaticky žiada sedací nábytok podobného štýlu. V prípade tejto kancelárie je vytvorená kombinácia veľmi harmonická a graciózna. Prípadní obchodní partneri majú k dispozícii pohodlné miesto na sedenie a na šálku kávy. Pracovná časť manažéra je tvorená rohovým stolom s kreslami. Celý interiér je čierno-tmavohnedo-svetlý. Veľmi zaujímavo a netradične pôsobí celkom bledá podlaha. Kancelárskemu priestoru však dodáva nádych luxusu a svedčí o dobrom vkuse majiteľa.

Pracovné prostredie by malo byť nielen zdravé a príjemné, ale v prípade vyššieho manažmentu aj reprezentatívne a svedčiace o úrovni firmy.