nov 20, 2017 Nápady pre lepšie bývanie 0 komentárov

Ako si jednoducho zariadiť naozaj malú obývačku?

Už Vás to doma nebaví, ale bojíte sa rekonštrukcie? Poďte sa s nami pozrieť na to, ako môžete zrekonštruovať Vašu obývaciu izbu doslova za pár eur.

Začnite sedačkou

Ako všetci veľmi dobre vieme, základom každej obývacej izby je sedacia súprava. Vyberte si ju podľa svojich požiadaviek, no nezabudnite pri tom na to, že by mala byť:

  • praktická
  • funkčná
  • pohodlná
  • a elegantná

Okrem toho by sa mala dať rozkladať, aby ste mohli na nej nie len sedieť, ale nechať prespať aj Vašu návštevu.

 

sedacky u zakaznikov

Sedačka vyrobená na mieru cez www.sedackynamieru.sk

Netradičný, ale efektný nábytok

Máme pre Vás riešenie aj v prípade, že nemáte dostatok priestoru na obývaciu stenu (nábytok). Moderný regál je zaujímavý členením svojich poličiek, čo znamená, že Vám poskytne dostatok priestoru pre CD-čká, knižky a dekorácie. Ak si vyberiete typ regálu na kolieskach, môžete si ho kedykoľvek presunúť.

Stolík, ktorý sa Vám prispôsobí

Konferenčný stolík s otočným ramenom odkladacej plochy je nie len krásny. Pokiaľ toto rameno otočíte z jeho základnej polohy, okamžite získate väčšiu plochu, podľa toho, koľko miesta aktuálne potrebujete.

Využitie každý priestor

Čo by to bolo za obývaciu izbu bez televízneho stolíka. Vyberte si ho v rovnakom tóne s ostatným nábytkom, alebo vo farbe konferenčného stolíka, ktorý môže byť nakoniec aj z rovnakej sady. V malých priestoroch sa ocení každý jeden centimeter, preto by ho mal mať aj tento TV stolík dostatok. Zásuvkový systém je ideálny, no cenia sa aj poličky, ktoré budú naopak ladiť so spomínaným regálom.

Čo tomu hovoríte? Vyskúšajte to, pretože takto si zariadite aj obývaciu izbu iba na 10 m2. Samozrejme, že nesmiete zabudnúť na vhodné farby a veľkosť tohto priestoru, ktorý si pred nákupom radšej premerajte, čo však vzhľadom na malú plochu nebude naozaj problém. Takže smelo do toho priatelia.