okt 17, 2016 Naše realizácie 0 komentárov

Bielou v byte nič nepokazíte

Zariaďovanie mestských bytov prináša so sebou určité obmedzenia a preto majú zákazníci často špecifické požiadavky týkajúce sa veľkosti jednotlivých kusov. Je to dané tým, že priestory v bytovkách nie sú veľké a prevážanie nábytku výťahom býva veľakrát problematické. Jediným riešením je pre mnohých výroba na mieru, kde sa dajú dohodnúť všetky podrobnosti. Skôr ako začneme výrobu, dôkladne si preveríme všetky okolnosti. Potom už samotná montáž nie je problém a nemá nás čo prekvapiť.

Bielou v byte nič nepokazíte

Majiteľ tohto bytu si vybral naozaj veľkú Valenciu. Vynikajúco mu sadla do priestoru pod oknom. Pretože je rohová, jej dlhšia časť kopíruje vedľajšiu stenu. Na prvý pohľad je zrejmý trochu romantický štýl, ktorý vytvárajú pol oblúky. Nie sú to len kruhové podrúčky, ale aj jemne tvarované operadlá v ich hornej časti. Dodávajú jej výnimočný nádych. Majitelia majú asi blízko k tomuto štýlu, ktorý podčiarkuje ešte biela farba sedačky. Je to vkusný a elegantný kus nábytku, ktorý je v izbe ústredným prvkom. Kvôli svojej veľkosti je vhodná aj pre väčšiu rodinu. Je praktická pretože zahrňuje aj spacie lôžko a úložný priestor, aj keď ich náhodný návštevník hneď nevidí. Je položená takmer na zemi, nohy sú schované pod ňou. Poťahová látka je tkanina dobrej kvality s možnosťou tepovania, čo pri bielej farbe je asi najdôležitejšie. Na tieto materiály poskytujeme záruku viac rokov.

Interiér je ružový, takže vzniknutá kombinácia je veľmi jemná a pôsobivá. Dokonca aj lampa stojaca v rohu a plastové okno sú doplnky, ktoré úplne ladia s ostatnými prvkami interiéru. Jediným inofarebným materiálom je plávajúca podlaha.

Valencia v tomto byte môže byť dobrý tip aj pre vás, ak hľadáte štýlový typ sedenia. Ak dávate prednosť iným druhom materiálu, vyrobíme ju podľa vašej predstavy.